Product Details
Â
Additional information
| Weight | 0.164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 4 cm |
| Season | Summer |
| Material | COTTON, Linen |
| Age Range | 3m – 36m |
| Gender | girls |
| Pattern Type | Solid |
| Decoration | Ruffles |
| Department Name | baby |
| Sleeve Style | regular |
| Dress Style | tutu dress |
| Silhouette | Ball Gown |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Fit | True to Size |










Reviews