Product Details
Â
Additional information
| Weight | 0.116 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 27 × 3 cm |
| Season | Summer |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Age Range | 6m -36m |
| Gender | girls |
| Decoration | Appliques |
| Department Name | baby |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Fit | True to Size |
| Dresses Length | Mid-Calf |










Reviews