Product Details
Additional information
| Weight | 0.122 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 6 cm |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Knit |
| Season | Summer |
| Age Range | 6-18m |
| Gender | boys |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Fit | True to Size |
| Item Type | sets |
| Department Name | baby |










Reviews