Product Details
Â
Additional information
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Style | Casual |
| Season | all seasons |
| Material | COTTON |
| Age Range | 6m-48m |
| Gender | girls |
| Pattern Type | Solid |
| Department Name | baby |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Fit | True to Size |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |










Reviews