Product Details
Additional information
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 4 cm |
| Age Range | 0-18m |
| Material | POLYESTER |
| Season | Summer |
| Pattern Type | Letter |
| Gender | Unisex |
| Fit | True to Size |
| Craft of Weaving | Knit |
| Item Type | rompers |
| Department Name | baby |
| Closure Type | Single Breasted |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |










Reviews