Product Details
Â
Additional information
| Weight | 0.040 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 3 cm |
| Gender | Unisex |
| Item Type | Burp Cloths |
| Material | Cloth, 100% Cotton |
| Style | Daily |
| Pattern Type | Solid |
| Shape | Square |
| Type | Towel Set |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| Age Group | Babies |










Reviews