Product Details
Additional information
| Weight | 1.000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 20 × 3 cm |
| Voltage | 5V |
| Power Source | DC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Is Batteries Required | No |
| Warranty | 180day |
| Style | Novelty |
| note | pls leave custom context |
| Feature6 | Signboard led, Neon Lamp, LED Lights, LED Neon Sign, |










Reviews