Product Details
Additional information
| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 9 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Is Batteries Included | Yes |
| Nominal Voltage | 4.5V |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | Rechargeable battery |
| Light Source | LED bulbs |
| Warranty | 3 years |
| Application | Bed Room |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Frame Color | WHITE |
| Wattage | 0-5W |










Reviews