Product Details
Additional information
| Weight | 0.107 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 10 cm |
| Voltage | 5V |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Type | Projector |
| Is Batteries Included | No |
| Shape | Star |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Nominal Voltage | 4.5V |
| Power Source | DC |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | ABS |
| Item Type | Night Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Use | HOLIDAY |
| Power supply mode | USB plug-in use |










Reviews