Product Details
Â
Additional information
| Weight | 0.284 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Season | all seasons |
| Material | POLYESTER, Viscose |
| Age Range | 6m -36m |
| Gender | Unisex |
| Decoration | Tiered |
| Department Name | baby |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fit | True to Size |
| Dresses Length | Knee-Length |










Reviews