Product Details
Additional information
| Weight | 0.103 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 27 × 3 cm |
| Season | Summer |
| Age Range | 6-36m |
| Gender | girls |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Pattern Type | Polka Dot |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Fit | True to Size |
| Item Type | sets |
| Department Name | baby |










Reviews