Product Details
Additional information
| Weight | 0.367 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 8 cm |
| Video Resolution | SD 720P |
| Communication Interface | WireLess |
| Infrared | Yes |
| Lens Type | CMOS |
| Type | Video & Audio |
| Feature | Multiple Receiver, Intercom, Baby Cry Alarm, Feeding Time Reminder, Temperature Monitoring, LCD Display, Power Saver, Portable, Music |
| Display Type | COLOR |
| Power (W) | Rechargeable battery |
| Display Screen Size | 3.5inch |
| Storage Capacity | 32 GB |










Reviews